INFO

Po niekoľkých rokoch existencie (a po poslednom roku skoro nefunkčnosti) pôvodného Bike Clubu som sa konečne rozhodol vzkriesiť myšlienku Bike Clubu a preto som zamakal a vytvoril úplne nový web. Verím, že táto zmena bude mať úspech :)

Takže druhé zrodenie Bike Clubu : 13.6.2005

Aký je zámer nového Bike Clubu ?

Hlavnou myšlienkou klubu je združiť ľudí so spoločným záujmom (u niekoho možno aj spôsobom života ;)). Tým záujmom je cyklistika (biking ...). Filozofia bike clubu je založená na tom, že veľkú časť obsahu webu by mali vytvárať samotní členovia klubu. Na tieto účely vznikli sekcie ako Cyklotrasy, Diskusia, Galéria, Burza ... Každý člen má možnosť si zobraziť zoznam členov prípadne sa s nimi skontaktovať, vytvoriť bike team a pod .. veď iniciatíve sa medze nekladú :).

Čo všetko je teda nové ?

Prístup do jednotlivých sekcíí je regulovaný na základe prihlásenia.

neprihlásený užívateľ (nečlen) :
prihlásený užívateľ (člen) :

Myslím, že z predchádzajúceho zhrnutia noviniek je jasné, že pre prístup do všetkých sekcií Bike Clubu je potrebné sa prihlásiť.
Aby však bolo možné sa prihlásiť, musíš byť zaregistrovaný ako člen Bike Clubu. Registrácia do Bike Clubu na základnej úrovni členstva je bezplatná. Zaregistrovať sa môžeš v sekcii Registrácia.

Členovia zaregistrovaní do 13.6.2005 sa nemusia registrovať znova. Svoje prístupové údaje obdržia e-mailovou správou na adresu uvedenú pri registrácii. V prípade, že si čelnom Bike Clubu (nájdeš sa v zozname :)) a táto sprava Ti neprišla, kontaktuj nás cez sekciu Napíšte nám. V texte správy uveď svoje Meno a nickname a aktuálnu (funkčnú!!) e-mailovú adresu, na ktorú Ti budú odoslané Tvoje prihlasovacie údaje.


A teraz zopár formalít ...

Autor a správca projektu Bike Club nenesie zodpovednosť za obsah vytvorený členmi Bike Clubu.

Kopírovanie akéhokoľvek obsahu bez súhlasu správcu je protiprávne.

Ak sa na stránkach objavia príspevky s nevhodným obsahom (vulgarizmy, ohováranie, osočovanie verejne známych osôb a pod), administrátor si vyhradzuje právo odstrániť tieto príspevky.

Registrácie typu Feri Cbuľa z Haluškova budú okamžite vymazané.